Gelin Saçı

Gelin Saçı


Bir kadının en özel günü hiç şüphesiz düğün günüdür. Düğün günlerinde her kadın çok güzel olmak ister. Bunun için aylar öncesinden güzel bir gelinlik seçmek için hazırlıklara başlar, saçını en güzel şekilde yapmak ister. Düğün için yapılacak saç son gün yapılır ve oradan düğünün olacağı yere geçilir. Bazen ise eve kuaför çağrılır. Bu konuda sorun yaşanması ise çok muhtemeldir. Çoğu kadın düğün için yapılan makyajı abartılı bulur. Kuaförlerin çoğu düğün günlerin abartılı makyaj, eski moda saçlar yapar. Gelin saçını iyi yapan bir yer bulmak çoğunlukla zor olur.

Modern, Şık ve Havalı

Güzellik merkezimiz bu konuda sizlere en trend modelleri sunmakta, istediğiniz ve gelinliğinizin modeline uygun saç modelleri önermektedir. Ekibimizde yer alan kişiler yaratıcı ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Tüm dünya stillerini yakından takip eden ekibimiz sayesinde çok güzel bir gelin olacaksınız. Gelinliğinize ve duvağınıza en uygun modelleri güzellik merkezimiz içinde yaptırabilirsiniz. Gelin saçının yanı sıra makyaj için de hizmet alabilirsiniz. Düğünlerde yapılan makyajları abartılı buluyor daha sade ve vurucu bir model istiyorsanız güzellik merkezimiz size göre. Güzellik merkezimiz hafta sonları hizmetine devam etmektedir. Randevu alarak uygun fiyatlarda gelin saçı yaptırabilirsiniz. Dilerseniz koleksiyonumuzu inceleyerek tasarladığımız saç modellerini görebilir ve ona uygun bir seçim yapabilirsiniz. İsterseniz ise kendi istediğiniz saç modelini ekimize anlatabilir, aynı modeli saçlarınızda görebilirsiniz.

Tarih

22 Ocak 2015

Kategori

Mutluluğa ilk adım

Hakkımızda

Moda'nın kalbine konumlanmış olan iki katlı kuaför salonumuz alışkın olduğunuzdan farklı bir yapıya sahip olmakla beraber hem bayanlara ,hem baylara hem de çocuklara hizmet vermekteyiz.Koşulsuz müşteri memnuniyeti zihniyetini taşıyan geniş kadrodan oluşan ekibimizle saç tasarımlarında harikalar yaratıyoruz.Bunu bilenler için mekanımız bir yaşam geleneği haline gelmiş durumda...

Duyurular

22 Mayıs 2017
22 Mayıs 2017
22 Mayıs 2017

Site içi Arama

OBE Güzellik Salonu
Orhan|Barbaros|Emir

Moda Caddesi Ferit Tek Sok.No:2/A Kadıköy İstanbul 34710 TR

0216 / 337 72 09

0216 / 414 33 75