Saç Tasarım

Saç Tasarım

Saç kesiminin birçok türü vardır. Modern kesimler, klasik kesimler ve çok daha fazla modelde saç kesim türü bulunur. Saç kesimleri modaya göre de değişebilir. Bu konuda ünlüler rol modeldir ve onların saçı örnek alınarak aynısının yapılması istenebilir. Bob dediğimiz saç kesimi bir ara çok moda olmuş, herkes o kesimi yaptırmak istemiştir. Bu bilinçsiz bir tercihtir. Her insanın yüzünün şekli farklıdır. Aynı şekilde boy, vücut yapısı, boyun yapısı da saç kesimi için önemlidir. İnce ve uzun bir boyna sahipseniz kısa saç size çok yakışacaktır. Bununla birlikte boynunuz kalın ise bunu açmak yerine uzun saç kesimi ile kapatmak daha iyi olacaktır. Aynı şekilde yüzün yuvarlak, oval yapısına göre de saç kesimi yapılmalıdır. Bunun için size en iyi tavsiyeyi kuaförünüzün vermesi gerekir.

Her Yüze Uygun Kesim ve Öneriler

Güzellik merkezimize gelmeniz halinde yüzünüze en uygun saç kesimine sahip olabilirsiniz. Saçlara zarar vermeden, özel ürünler ile yapılan saç kesim işlemleri için merkezimizi tercih edebilirsiniz. Merkezimizde daha önce yapılan modelleri incelemeniz halinde nasıl bir saç kesimi istediğinize karar verebilirsiniz. Bunun için güzellik merkezimizde yer alan deneyimli ekip arkadaşlarımız da size yardımcı olacaktır. En iyi ve en modern saç kesimine sahip olmak için merkezimizden randevu talebinde bulunabilirsiniz. Randevu sistemi sayesinde size en uygun günü ve saati belirleyerek sıra beklemeden işleminizi yaptırabilirsiniz.

Tarih

15 Haziran 2017

Kategori

by Emir UÇKUN

Hakkımızda

Moda'nın kalbine konumlanmış olan iki katlı kuaför salonumuz alışkın olduğunuzdan farklı bir yapıya sahip olmakla beraber hem bayanlara ,hem baylara hem de çocuklara hizmet vermekteyiz.Koşulsuz müşteri memnuniyeti zihniyetini taşıyan geniş kadrodan oluşan ekibimizle saç tasarımlarında harikalar yaratıyoruz.Bunu bilenler için mekanımız bir yaşam geleneği haline gelmiş durumda...

Duyurular

22 Mayıs 2017
22 Mayıs 2017
22 Mayıs 2017

Site içi Arama

OBE Güzellik Salonu
Orhan|Barbaros|Emir

Moda Caddesi Ferit Tek Sok.No:2/A Kadıköy İstanbul 34710 TR

0216 / 337 72 09

0216 / 414 33 75