Bayan Hizmetleri

Topuz

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

En çok kullanılan saç modellerinden birisi topuzdur. Topuzun birçok modeli vardır. Topuz saçların geçmişi çok eski tarihlere uzanmaktadır. Çok eski dönemlerden beri saçlarda topuz uygulanan bir modeldir. Topuz saçlar günlük hayatta artık çok tercih edilen bir model değildir. Saç topuzları artık özel günlerde, davetlerde ve düğünlerde tercih edilir olmuştur. Günümüzde kadınlar topuz konusunda daha seçici davranmaktadır. Artık saçlarda eski moda değil modern tarz topuzlar istenmektedir. Özellikle genç kadınlar için topuz seçimi daha zor olmaktadır. Topuz kuaförlerinde en çok zorlandığı saç modelidir. Fazla büyük modeller ya da eski tarz modeller artık tercih edilmediği için işlem yapmak zor olmaktadır.

Yüze Uygun Topuz Tasarımı

Özel bir davet için topuz yaptırmak istiyor ama güzel olacağından kuşku duyuyorsanız bunun için firmamızı arayabilirsiniz. Güzellik ve kuaför merkezi olarak verdiğimiz bakım ve kesim işlemlerinden müşterilerimiz memnun kalmıştır. Böyle bir hizmet almak için randevu sistemimiz bulunmaktadır. Randevularınızı müşteri danışma hattından alabilirsiniz. Merkezimiz içinde birçok saç kesim işlemi yapılmaktadır. Aynı zamanda özel günler için topuz, düğün saçı gibi özel hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Topuz modeli olarak nasıl birşey istediğinizi ekiplerimize anlatmanız halinde ortaya istediğinizden çok daha iyi bir model çıkacağından emin olabilirsiniz. Dilerseniz kendinizi uzman çalışanlarımızın ellerine teslim edebilir onların zevkine güvenmeyi tercih edebilirsiniz.

Hakkımızda

Moda'nın kalbine konumlanmış olan iki katlı kuaför salonumuz alışkın olduğunuzdan farklı bir yapıya sahip olmakla beraber hem bayanlara ,hem baylara hem de çocuklara hizmet vermekteyiz.Koşulsuz müşteri memnuniyeti zihniyetini taşıyan geniş kadrodan oluşan ekibimizle saç tasarımlarında harikalar yaratıyoruz.Bunu bilenler için mekanımız bir yaşam geleneği haline gelmiş durumda...

Duyurular

22 Mayıs 2017
22 Mayıs 2017
22 Mayıs 2017

Site içi Arama

OBE Güzellik Salonu
Orhan|Barbaros|Emir

Moda Caddesi Ferit Tek Sok.No:2/A Kadıköy İstanbul 34710 TR

0216 / 337 72 09

0216 / 414 33 75