Bayan Hizmetleri

Saç Bakımı

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Her kadının belirli aralıklar ile saç bakımı yaptırması gerekir. Saçlar günlük hayatta birçok etken yüzünden zarar görmektedir. Yağmur, kar gibi hava olayları saçlara zarar vermektedir. Bununla birlikte sigara dumanı ve benzeri etkenlere maruz kalan saçlarda zarar görmektedir. Bu saçların düzenli olarak bakımı yapılmaması halinde saçlar zarar görecektir. Bunun için güzellik merkezimizden kendinize uygun bir saatte randevu almalı, saç bakımınızı aksatmamalısınız.

Bakımda Doğal Ürünler

Neredeyse her kadının evinde fön makinesi, maşa gibi makineler bulunur. Bu ürünleri günlük olarak her kadın kullanır. Bu ürünlerin düzenli biçimde kullanımı da saçları yıpratmakta, saç tellerine zarar vermektedir. Saçların böyle durumlarda düzenli biçimde kesiminin yapılması gerekir. Bu şekilde kırıkları almak aynı zamanda saçın sağlıklı bir biçimde uzamasını da sağlayacaktır. Saç kırıkları saçın uzamasını önlemektedir. Güzellik merkezimizde bu işlemleri her ay yaptırabilirsiniz. Aile sıcaklığında olan güzellik firmamızda çalışan herkes güler yüzlüdür. Güzellik merkezimizde alacağınız saç bakımı hizmeti ile saçlarınız her an parlak, sağlıklı bir görünüme kavuşacaktır.

Saçlarınıza düzenli olarak boya yaptıran birisi iseniz bu durumda saç bakımınızı daha sık aralıklarla yapmanız gerekir. Boya saçı en çok yıpratan unsurlardan birisidir. Saç tellerinin zayıflaması, kopması, saç dökülmesi ve uzamaması gibi problemlerin tamamı yapacağınız saç bakımları ile birlikte son bulacaktır. Bunun için güzellik merkezimiz içinde özel bakım kremleri, özel saç serumları kullanılmaktadır.

Hakkımızda

Moda'nın kalbine konumlanmış olan iki katlı kuaför salonumuz alışkın olduğunuzdan farklı bir yapıya sahip olmakla beraber hem bayanlara ,hem baylara hem de çocuklara hizmet vermekteyiz.Koşulsuz müşteri memnuniyeti zihniyetini taşıyan geniş kadrodan oluşan ekibimizle saç tasarımlarında harikalar yaratıyoruz.Bunu bilenler için mekanımız bir yaşam geleneği haline gelmiş durumda...

Duyurular

22 Mayıs 2017
22 Mayıs 2017
22 Mayıs 2017

Site içi Arama

OBE Güzellik Salonu
Orhan|Barbaros|Emir

Moda Caddesi Ferit Tek Sok.No:2/A Kadıköy İstanbul 34710 TR

0216 / 337 72 09

0216 / 414 33 75