Bayan Hizmetleri

Röfle

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Röfle kadınların en çok tercih ettiği boya çeşitlerinden birisidir. Röflenin iki tür yapım şekli vardır. Birisi olarak krepe tercih edilir. Krepe saçın belirli kısımlarına uygulanır ve buralara boya yapıldıktan sonra özel bir bandaj takılır. Bu işlem sonucunda istenilen yerlerde saç renk değişikliği meydana gelir. Röfle işlemi için daha çok sarının farklı tonları tercih edilir. Bunun için saçınızın zemin rengi çok önemlidir. Saçınızın siyah olması halinde sarı renkli bir röfle çok yapay ve kötü duracaktır. Önce saçınızın açtırmanız sonrasında röfle yaptırmanız uygun olacaktır. Güzellik merkezimiz içinde bu işlemler hakkında detaylı bilgi alabilir, sonuçta nasıl bir saça kavuşacağınızı bilebilir ve ona göre işlem yaptırabilirsiniz. Röfle işlemleri için firmamız en özel ürünleri kullanmaktadır ve bu şekilde işlem sonucunda saçlarınız sağlığını korumaktadır.

Saç Tipine, Şekline Uygun Röfle

Saçlarda yapılacak röfle işleminde en zor işlem krepe uygulamasıdır. Krepe sırasında saçlar çok zarar göreceği için sonrasında çeşitli kremler ile bakımının yapılması, saçın yumuşaması gerekir. Röfle işlemleri güzellik merkezimizde sağlık bir biçimde yapılmaktadır. Yıllarını bu alanda harcamış kişilerden oluşan ekiplerimiz yaratıcı, öngörü yeteneği olan kişilerdir. Bu işlemler için firmamıza telefon ederek randevu talebinde bulunabilirsiniz. Güzellik merkezimiz içinde başka ne tür hizmetlerin verildiğini de öğrenebilirsiniz. 

Hakkımızda

Moda'nın kalbine konumlanmış olan iki katlı kuaför salonumuz alışkın olduğunuzdan farklı bir yapıya sahip olmakla beraber hem bayanlara ,hem baylara hem de çocuklara hizmet vermekteyiz.Koşulsuz müşteri memnuniyeti zihniyetini taşıyan geniş kadrodan oluşan ekibimizle saç tasarımlarında harikalar yaratıyoruz.Bunu bilenler için mekanımız bir yaşam geleneği haline gelmiş durumda...

Duyurular

22 Mayıs 2017
22 Mayıs 2017
22 Mayıs 2017

Site içi Arama

OBE Güzellik Salonu
Orhan|Barbaros|Emir

Moda Caddesi Ferit Tek Sok.No:2/A Kadıköy İstanbul 34710 TR

0216 / 337 72 09

0216 / 414 33 75