Bayan Hizmetleri

Ombre

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Saç bakım işlemlerinden birisi de Ombre işlemidir. Saçın belirli bölümlerinin boyanması şeklinde yapılan bu işlem çoğu kişi için tedirgin edicidir. Bu işlemde saçların çok yıprandığı bilinmektedir. Bunun için özel bir güzellik merkezinde, işini bilen kişiler tarafından Ombre yapılması tercih edilmelidir. Güzellik merkezimiz bu anlamda size ihtiyacınız olan kaliteyi sunacaktır. Merkezimiz içinde Ombre işlemleri uzun süreli biçimde, özen içinde yapılmaktadır. Büyük bir titizlik içinde yapılan bu bakım işlemi için en iyi boya ürünleri kullanılmaktadır. Ombre işleminde saçların yandığına sıklıkla rastlarız. Bu durumda saçlarınızın kısaltılması gerekir. Yıllardır uzatmak için emek verdiğiniz saçlarınızın bu şekilde kesilmesi ise çok üzücü olacaktır. Bu durumla karşılaşmamak için güzellik merkezimizden yardım alabilirsiniz.

Cilt Rengine Uygun Ombre

Ombrenin hangi renk tonlarında olacağına ekiplerimiz karar verecektir. Ombre işleminde önemli olan nokta renk geçişlerinin doğru biçimde yapılmasıdır. Bunun için uzman kişilerin bu işlemi yapması önemlidir. Deneyimsiz birisi saçlarınızın kötü bir hale gelmesine yol açacaktır. Saç çok hassas bir yapıya sahiptir. Dikkatli işlemler yapılmadığı halde tüm saçınız yok olabilir. Kötü bir saçı hiçbir makyaj ve güzel elbise kurtaramaz. Bir kadının en güzel aksesuarı saçıdır. Kısa ya da uzun fark etmez saçlarınızın bakımlı olması gerekir. Güzellik merkezimiz sayesinde eskisinden çok daha güzel bir görünüme kavuşacak, girdiğiniz yerlerde ışıldayacaksınız. Bu işlemler için randevu sistemimizi kullanmanız gereklidir.

Hakkımızda

Moda'nın kalbine konumlanmış olan iki katlı kuaför salonumuz alışkın olduğunuzdan farklı bir yapıya sahip olmakla beraber hem bayanlara ,hem baylara hem de çocuklara hizmet vermekteyiz.Koşulsuz müşteri memnuniyeti zihniyetini taşıyan geniş kadrodan oluşan ekibimizle saç tasarımlarında harikalar yaratıyoruz.Bunu bilenler için mekanımız bir yaşam geleneği haline gelmiş durumda...

Duyurular

22 Mayıs 2017
22 Mayıs 2017
22 Mayıs 2017

Site içi Arama

OBE Güzellik Salonu
Orhan|Barbaros|Emir

Moda Caddesi Ferit Tek Sok.No:2/A Kadıköy İstanbul 34710 TR

0216 / 337 72 09

0216 / 414 33 75