Bayan Hizmetleri

Maşa

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Saç için uygulanan yöntemler zaman içinde saçı çok daha bakımsız bir hale getirmektedir. Saça sürekli olarak yapılan fön ve maşa işlemleri saç tellerinin kırılmasına, yıpranmasına neden olmaktadır. Bu işlemlerin evde yapılması ise çok daha zararlıdır. Evler için birçok yerde maşa ve fön makineleri satılmaktadır. Bu ürünlerin çoğu kalitesizdir ve ısıyı direk saça verdiği için saçlar zarar görmektedir. Aynı zamanda bu makinelerin ısı değerleri de çok fazladır ve bu değerler saçlara zarar vermektedir. Maşa işlemi saçlara dalga vermek için kullanılır. Saçlarınız düz ise maşa yöntemi ile kıvırcık saçlara sahip olabilirsiniz. Dalganın büyüklüğünü isteğinize göre yapmanız da mümkün olacaktır. Maşa işlemi için güzellik merkezimizde uygun ücretlerde işlemler yapılmaktadır. 

Maşayla Saçlar Estetik

Maşa işlemleri kısa sürede ekiplerimiz tarafından yapılan işlemler arasında yer almaktadır. Yapılan maşanın kalıcı olmaması büyük bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sorun yüzünden saçlar birkaç saat içinde eski haline dönmekte, bakımsız bir görünüme neden olmaktadır. Güzellik merkezimiz içinde yapılan işlemler için en iyi ürünler kullanılmaktadır. Maşa işlemi yapılmadan önce yıpranma olmaması için saçlarınıza işlemler yapılır. Sonrasında maşa işlemi sonrasında da kalıcılık ve kabarma olmaması için özel bakım kremleri ve spreyler kullanılır. Güzellik merkezimizde yapacağınız her işlem ile tüm ilgiyi üzerinize çekeceksiniz.

Hakkımızda

Moda'nın kalbine konumlanmış olan iki katlı kuaför salonumuz alışkın olduğunuzdan farklı bir yapıya sahip olmakla beraber hem bayanlara ,hem baylara hem de çocuklara hizmet vermekteyiz.Koşulsuz müşteri memnuniyeti zihniyetini taşıyan geniş kadrodan oluşan ekibimizle saç tasarımlarında harikalar yaratıyoruz.Bunu bilenler için mekanımız bir yaşam geleneği haline gelmiş durumda...

Duyurular

22 Mayıs 2017
22 Mayıs 2017
22 Mayıs 2017

Site içi Arama

OBE Güzellik Salonu
Orhan|Barbaros|Emir

Moda Caddesi Ferit Tek Sok.No:2/A Kadıköy İstanbul 34710 TR

0216 / 337 72 09

0216 / 414 33 75