Bayan Hizmetleri

Fön

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Güzellik merkezimizden randevu almanız halinde sadece güzellik merkezi hizmeti almayacak aynı zamanda bir kişisel bakım uzmanına sahip olabilirsiniz. Kişisel bakım uzmanınız sayesinde yüzünüze en çok yakışacak tarzda saç kesimine, rengine sahip olabileceksiniz. Güzellik merkezimiz her gün açıktır. İstediğiniz an randevu ile birlikte hizmet alabilirsiniz. Güzellik merkezimiz içinde yapılan tüm işlemlerde müşteri ile danışarak bir yol izlenmektedir. Müşterinin memnun olmasına dikkat edilmekte ve buna çok önem verilmektedir. Güzellik merkezimiz içinde saç alanında röfle, dip boya, kesimi kerantin ve fön gibi hizmetler verilmektedir. Fön hizmeti verilen güzellik merkezimizde bu işlem kısa süre içinde yapılmaktadır. Fön kuaför ve güzellik merkezleri içinde en kolay yapılan işlemdir. Çoğu kişi bu işlemi basit gibi görse de aslında bu kadar kolay bir işlem değildir.

Uzun Süre Kalıcı Fön

Fön çekerken genel olarak yaşanan en büyük sorun işlemin kalıcı olmaması, çabuk bozulmasıdır. Güzellik merkezimiz içinde yapılan fön işlemi uzun süre kalıcı olmaktadır. Tüm gün kullanma şansınız vardır. Güzellik merkezimiz içinde deneyimli ekiplerimiz tarafından yapılan fön işlemlerinde kırık sorunu yaşamanız da mümkün değildir.

Fön işlemlerinde saçların kırılması ilerde büyük sorunlara yol açabilir. Fön işlemini kadınlar genellikle gün içinde bir kere yaparlar. Bu işlemin her gün tekrar edilmesi saçlara büyük zarar vermektedir. Merkezimiz içinde birinci sınıf fön makineleri kullanılmaktadır ve saçlara zarar verilmemektedir.

Hakkımızda

Moda'nın kalbine konumlanmış olan iki katlı kuaför salonumuz alışkın olduğunuzdan farklı bir yapıya sahip olmakla beraber hem bayanlara ,hem baylara hem de çocuklara hizmet vermekteyiz.Koşulsuz müşteri memnuniyeti zihniyetini taşıyan geniş kadrodan oluşan ekibimizle saç tasarımlarında harikalar yaratıyoruz.Bunu bilenler için mekanımız bir yaşam geleneği haline gelmiş durumda...

Duyurular

22 Mayıs 2017
22 Mayıs 2017
22 Mayıs 2017

Site içi Arama

OBE Güzellik Salonu
Orhan|Barbaros|Emir

Moda Caddesi Ferit Tek Sok.No:2/A Kadıköy İstanbul 34710 TR

0216 / 337 72 09

0216 / 414 33 75