Bayan Hizmetleri

Dip Boya

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Güzellik merkezimiz  kaliteli işleri ile öne çıkan bir merkezdir. Merkezimiz müşteri odaklı çalışma prensibine sahip bir güzellik merkezidir. Güzellik merkezimizde amaç kadınları güzel, kendine güvenli bir hale getirmek kendileri ile barışmalarını sağlamaktır. Bir kadının aynaya baktığı anda kendiniz beğenmesi tüm hayatını etkileyecektir. Özgüveni yüksek bir kadının en önemli silahı bu duygu olacaktır. Güzellik merkezimizde saç ile ilgili birçok farklı hizmet verildiği için isteğinize uygun bir işlem yaptırmanız mümkün olacaktır. Saçın kişilerin yüzüne, ten rengine ve vücuduna uygun olması, kusurlarını kapatıcı olması gerekir.

Uzun Süre Kalıcı ve Doğal

Merkezimiz içinde kadınlar için en büyük sorunlardan birisi olan dip boya hizmeti en iyi şekilde yapılmaktadır. Dip boya çoğu kuaförün beceremediği bir işlemdir. Özellikle saçın doğal renginin kahve olduğu ve üzerine açık renklerde boya yapıldığında kısa süre içinde saçın dip boyası gelmektedir.Bu görünüm saçı kötü bir hale sokmakta, biran önce dip boya işleminin yapılması gerekmektedir. Bunun için de saçın boyası ile dip boyasının aynı renkte olması gerekir.

Çoğu kuaför dip boyası olara yaptığı boyanın rengini ayarlayamamakta, ortaya iki farklı renk çıkmaktadır. Böyle bir sorunla karşılaşmamak adına güzellik merkezimizi arayabilir ve dip boya için randevu alabilirsiniz.  Firmamıza telefon ile de ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Moda'nın kalbine konumlanmış olan iki katlı kuaför salonumuz alışkın olduğunuzdan farklı bir yapıya sahip olmakla beraber hem bayanlara ,hem baylara hem de çocuklara hizmet vermekteyiz.Koşulsuz müşteri memnuniyeti zihniyetini taşıyan geniş kadrodan oluşan ekibimizle saç tasarımlarında harikalar yaratıyoruz.Bunu bilenler için mekanımız bir yaşam geleneği haline gelmiş durumda...

Duyurular

22 Mayıs 2017
22 Mayıs 2017
22 Mayıs 2017

Site içi Arama

OBE Güzellik Salonu
Orhan|Barbaros|Emir

Moda Caddesi Ferit Tek Sok.No:2/A Kadıköy İstanbul 34710 TR

0216 / 337 72 09

0216 / 414 33 75