Bayan Hizmetleri

BrushLight

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Güzellik merkezimizde uzman ekiplerimiz tarafından verilen saç hizmetlerinden birisi de brushlight hizmetidir. Bu hizmetimizde amaç saçlara ışıltı katmaktır. Bu hizmet ile saçlarınız doğal bir ışıltıya ve renge sahip olacaktır. Saçlarınızın boyalı görünmesi istemiyor, doğal bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Bu hizmeti alan müşterilerimiz firmamızdan mutlu bir biçimde ayrılmıştır. Bu hizmette öncelik olarak saçın kendi rengine göre boyama yaptığımız için doğallık ön planda olacaktır. Doğal renkleri seven kişiler için Brushlight işlemi uygun bir işlem olacaktır.

Saçlarda Doğal Esintiler

Güzellik merkezimiz içinde yalnızca kadınlara değil erkeklere de hizmet verilmektedir. Merkezimiz içinde erkekler için saç, sakal boyama, damat traşı gibi hizmetler yer almaktadır. Güzellik ve kuaförlük merkezimiz içinde kadınlar için ise çok daha fazla hizmet yer almaktadır. Makyaj, saç, el ve ayak bakımı gibi hizmetlerimiz bayanlar için yapılmakta olan işlemler arasındadır.

Güzellik merkezimiz içinde yapılan tüm işlemler için özel ürünler kullanılmaktadır. Firmamızda saçlarınıza bir zarar gelmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Ekiplerimiz alanında yetkin kişilerden oluştuğu için bakım hizmetlerimiz sağlıklı bir şekilde yapılmaktadır. Tüm hizmetlerimiz için randevu almanız ve o şekilde işlem yaptırmanız gerekir. Güzellik merkezimizi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilir, bu hesaplar sayesinde merkezimiz içinde yer alan yeniliklerden ilk olarak siz haberdar olabilirsiniz.

Hakkımızda

Moda'nın kalbine konumlanmış olan iki katlı kuaför salonumuz alışkın olduğunuzdan farklı bir yapıya sahip olmakla beraber hem bayanlara ,hem baylara hem de çocuklara hizmet vermekteyiz.Koşulsuz müşteri memnuniyeti zihniyetini taşıyan geniş kadrodan oluşan ekibimizle saç tasarımlarında harikalar yaratıyoruz.Bunu bilenler için mekanımız bir yaşam geleneği haline gelmiş durumda...

Duyurular

22 Mayıs 2017
22 Mayıs 2017
22 Mayıs 2017

Site içi Arama

OBE Güzellik Salonu
Orhan|Barbaros|Emir

Moda Caddesi Ferit Tek Sok.No:2/A Kadıköy İstanbul 34710 TR

0216 / 337 72 09

0216 / 414 33 75