Bayan Hizmetleri

Bayan Komple Saç Boya

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Saçlarınızdan sıkıldıysanız yapılacak en iyi şey yeni bir renktir. Saç boyama işlemleri her yaştan kadın ve erkeğin yaptırdığı bir işlemdir. Erkeklerde saç boyama işlemleri daha çok beyazları kapatmak için yapılsa da kadınlar için durum farklıdır. Kadınlar yenilenmek, farklı bir görünüme kavuşmak için saçlarını boyatırlar. Kadınların psikolojik durumu da büyük kararlar için etkilidir. Sevgilisinden yeni ayrılmış bir kadını birkaç gün sonra yeni bir saç kesimi ya da yeni bir saç rengi ile görmeniz mümkündür. Saçların dip boya, ombre gibi belirli kısımlarının boyanmasının yanı sıra komple boyama işlemleri de sıklıkla yapılır. Komple boya işlemleri için iyi bir güzellik merkezi ile anlaşılmalı, hazır boyalar kullanılmamalıdır.

En İyi Renk Seçimi

İyi bir yer arıyorsanız bu konuda güzellik merkezimiz öne çıkan bir yer olacaktır. Güzellik merkezimiz içinde özel ithal boyalar kullanılır. Saça en az zararı verecek bu boyalar ile saçlarınız yepyeni, ışıl ışıl bir görünüme sahip olacaktır. Boya öncesi yaptığımız bakım işlemleri ve komple boya bittikten sonra yaptığımız bakımlar sayesinde saçlarınız zarar görmeden yeni bir renge kavuşacaktır. Özel olarak kullandığımız boyalar aynı zamanda kalıcı özelliğe de sahiptir. Bu boyalar ile boyanan saçlar uzun süre boyunca akmayacak, ilk rengini koruyacaktır. Hangi rengin size yakışıcağını tahmin edemiyorsanız bu konuda deneyimli ekiplerimiz sizlere birçok seçenekte renk sunacaktır, aralarından tercih yapabilirsiniz.

Hakkımızda

Moda'nın kalbine konumlanmış olan iki katlı kuaför salonumuz alışkın olduğunuzdan farklı bir yapıya sahip olmakla beraber hem bayanlara ,hem baylara hem de çocuklara hizmet vermekteyiz.Koşulsuz müşteri memnuniyeti zihniyetini taşıyan geniş kadrodan oluşan ekibimizle saç tasarımlarında harikalar yaratıyoruz.Bunu bilenler için mekanımız bir yaşam geleneği haline gelmiş durumda...

Duyurular

22 Mayıs 2017
22 Mayıs 2017
22 Mayıs 2017

Site içi Arama

OBE Güzellik Salonu
Orhan|Barbaros|Emir

Moda Caddesi Ferit Tek Sok.No:2/A Kadıköy İstanbul 34710 TR

0216 / 337 72 09

0216 / 414 33 75