Bayan Hizmetleri

Baleaj

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Baleaj saç için uygulanan özel bir işlemdir. Baleaj işlemi için güzellik firmamızı tercih edebilirsiniz. Kuaförlük ve güzellik merkezimiz içinde bayanlar ve baylar için özel hizmetler verilmektedir. Firmamız iki yönlü çalışması sebebi ile diğer firmalardan bir adım öne geçmektedir. Firmamız içinde saçlarınız için birçok farklı işlem yaptırabilirsiniz. Saçlar kadınlar için çok önemli bir alandır ve kişinin bakımlı olup olmadığı direk olarak saçlardan anlaşılır. Çok şık giyinen bir kadın olsanız bile saçlarınız kötüyse rüküş bir hale bürünürsünüz. Saçların bakımlı olması çok önemlidir.

Güzellik merkezimiz içinde kullanılan tüm ürünler birinci sınıf kaliteye sahiptir. Güzellik merkezimiz içinde yapılan işlemlerin tamamı hijyen kurallarına uygun bir biçimde yapılır. İşlemlerimizin saçlara, cilde hiçbir zarar yoktur. Merkezimiz içinde uzman ekipler çalışır. Baleyega ve kerantin gibi işlemlerin tamamında uzman ekiplerimiz çalışmaktadır. Firmamızda yer alan elemanların tamamı saç ve makyaj konusunda deneyimli, uzman ve yaratıcı kişiler arasından seçilmiştir.

Baleaj Deneyim Gerektirir

Baleaj işlemi için firmamızdan online randevu alabilirsiniz. Randevu almadan işlem yaptırmak mümkün değildir. Diğer türlü saatlerce sıra beklemeniz gerekir. 

Saç, makyaj ve diğer hizmetlerimiz için uzman ekiplerimizde fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Yapılan işlemlerin saçlarınıza hiçbir zararı olmayacaktır. Güzellik merkezimiz haftanın her günü açıktır. Sabah erken saatlerde açılan merkezimiz akşam belirli saatlere kadar sizlere hizmet vermek için açıktır.

Hakkımızda

Moda'nın kalbine konumlanmış olan iki katlı kuaför salonumuz alışkın olduğunuzdan farklı bir yapıya sahip olmakla beraber hem bayanlara ,hem baylara hem de çocuklara hizmet vermekteyiz.Koşulsuz müşteri memnuniyeti zihniyetini taşıyan geniş kadrodan oluşan ekibimizle saç tasarımlarında harikalar yaratıyoruz.Bunu bilenler için mekanımız bir yaşam geleneği haline gelmiş durumda...

Duyurular

22 Mayıs 2017
22 Mayıs 2017
22 Mayıs 2017

Site içi Arama

OBE Güzellik Salonu
Orhan|Barbaros|Emir

Moda Caddesi Ferit Tek Sok.No:2/A Kadıköy İstanbul 34710 TR

0216 / 337 72 09

0216 / 414 33 75