Bay Hizmetleri

Saç Kesim

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Öncelikle, saç kesim çalışmalarımızın, profesyonel ve işini seven personellerimiz tarafından gerçekleştiğini belirtelim. Uzun bir tecrübe ve deneyime sahip ekibimizle birlikte, artık saçlarınız güvende! İstediğiniz model ve şekilde saç kesimlerinizi gerçekleştiriyoruz. Hijyenik çalışma koşullarımız, ekibimizin ılımlı yaklaşımları ve ortaya çıkan sonuç, sizleri son derece memnun edecektir. Ekonomik olarak oldukça uygun fiyat seçeneklerimiz bulunmaktadır. Günümüz şartlarında, pahalı ve kalitesiz işçilikler sonucunda saç kesimleri gerçekleşmektedir. Birçok müşterinin rahatsız olduğu bu gerçeğe karşı, hem kaliteli, hem de ekonomik bir saç kesim uygulamamız bulunmaktadır. Kaygı duymanızı gerektirecek tüm nedenleri ortadan kaldırın ve saç kesim işlemlerinizde bizleri tercih edin!

Saçınızın Kesilmesi Mi Gerekiyor?

Saçlarınızı kestirmek mi istiyorsunuz? Buyurun bize gelin. En kaliteli işçilikle birlikte, titiz ve detaylı bir çalışma gerçekleşecektir. Sorunsuz ve istediğiniz şekilde bir saç modeline sahip olacaksınız. Ekonomik olarak bütçenizi koruyacak ve mutlu bir şekilde ayrılacaksınız. Saç kesimi konusunda, büyük bir tecrübe ve birikime sahip çalışanlarımız bulunmaktadır. Bizleri tercih etmeniz sonucunda, kaygı duymayacak ve sevinç duyacağınız bir görünüme kavuşacaksınız. Fiyatlarımızdaki ucuzluk, ekstra tercih nedenlerinizden biri olabilmektedir. Ancak, kaliteden ödün vermediğimizi ve şahane bir süreç yaşayacağınızı aklınızdan çıkarmamalısınız.

Saç kesimi uygulamalarımız, en kısa süre içerisinde başlayacak ve dileğiniz ölçüsünde son bulacaktır. Bizler, saç kesim işlemimiz sonrasında yüzünüzde oluşacak tebessüme söz veriyor ve sizleri bekliyoruz.

Hakkımızda

Moda'nın kalbine konumlanmış olan iki katlı kuaför salonumuz alışkın olduğunuzdan farklı bir yapıya sahip olmakla beraber hem bayanlara ,hem baylara hem de çocuklara hizmet vermekteyiz.Koşulsuz müşteri memnuniyeti zihniyetini taşıyan geniş kadrodan oluşan ekibimizle saç tasarımlarında harikalar yaratıyoruz.Bunu bilenler için mekanımız bir yaşam geleneği haline gelmiş durumda...

Duyurular

22 Mayıs 2017
22 Mayıs 2017
22 Mayıs 2017

Site içi Arama

OBE Güzellik Salonu
Orhan|Barbaros|Emir

Moda Caddesi Ferit Tek Sok.No:2/A Kadıköy İstanbul 34710 TR

0216 / 337 72 09

0216 / 414 33 75