Bay Hizmetleri

Saç - Sakal Boyama

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Tecrübeli ve uzman ekibimizle birlikte, saç & sakal boyama işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Saç ve sakal konusundaki hizmetlerimiz, en sağlıklı ortamlarda müşterilerimize sunulmaktadır. Ekonomik olarak bütçenizi sarsmayacak fiyatlarımız ve kaliteli işçiliğimizle birlikte tercih noktalarından biri olmaktayız. Müşteri memnuniyetine dayalı bir çalışmamızın olduğunu da eklemek istiyoruz. Saç ve sakal boyama, büyük bir uzmanlık gerektirmektedir. Ekibimizde bulunan personellerin tecrübesi ve iş deneyimi son derece yüksektir. Bu sebeple, hiçbir şekilde pişman olmayacağınız harika bir deneyim yaşayacaksınız. Saçınızı deforme etmeden, en sorunsuz şekilde işlemlerimizi gerçekleştireceğiz. Saç ve sakalların boyaması kadar, bakımının da önemli olduğunu belirtmek isteriz. Uygulamalarımız öncesinde ve sonrasında, müşterilerimizi bilgilendirici etkilerimiz de bulunacaktır.

Kaliteli Ve Titiz Bir Boyama İşlemine Ne Dersiniz?

Erkeklerin saç ve sakal boyama ihtiyaçları, büyük oranda artmaktadır. Özellikle, ileriki yaşlara sahip insanların sıklıkla kullandığı saç boyaları, yapılması tecrübe ve uzmanlık gerektiren bir iş koludur. Saç & sakal boyama işlemlerimiz, en esnek koşullarda müşterilerimize sunulmaktadır. Hijyenik çalışma ortamımız, ekonomik fiyat ölçütlerimiz ve kaliteli işçiliğimiz, müşterilerimiz tarafından büyük bir beğeniyle karşılanmaktadır. Tüm bu nedenler, saç ve sakal boyama konusunda ne kadar uzman olduğumuzu göstermektedir. Hiçbir şekilde kaygı duymamalı ve bizlere güvenmelisiniz.

En karizmatik görünüme kavuşana dek sizleri bırakmayacak, saç ve sakallarınızı en sağlıklı koşullarda boyayacağız. Eksiksiz bir deneyim sizleri, memnuniyetiniz doğrultusunda yaşayacağımız gurur bizleri mutlu edecektir.

Hakkımızda

Moda'nın kalbine konumlanmış olan iki katlı kuaför salonumuz alışkın olduğunuzdan farklı bir yapıya sahip olmakla beraber hem bayanlara ,hem baylara hem de çocuklara hizmet vermekteyiz.Koşulsuz müşteri memnuniyeti zihniyetini taşıyan geniş kadrodan oluşan ekibimizle saç tasarımlarında harikalar yaratıyoruz.Bunu bilenler için mekanımız bir yaşam geleneği haline gelmiş durumda...

Duyurular

22 Mayıs 2017
22 Mayıs 2017
22 Mayıs 2017

Site içi Arama

OBE Güzellik Salonu
Orhan|Barbaros|Emir

Moda Caddesi Ferit Tek Sok.No:2/A Kadıköy İstanbul 34710 TR

0216 / 337 72 09

0216 / 414 33 75