Bay Hizmetleri

Manikür-Pedikür ve El Ayak Bakımı

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

En büyük ihtiyaçlardan biri olan manikür-pedikür & el ayak bakımı işlemlerimizle birlikte, siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Kadınların sıklıkla başvurduğu manikür-pedikür uygulamaları, günümüzde erkeklerde de sıklıkla görülmektedir. Toplumsal ve sosyal alanların dışında, kişisel sağlık için de el ayak bakımı son derece önem taşımaktadır. Bu uygulamaların, uzman ve profesyonel kimseler tarafından yapılması gerekmektedir. Bu noktada, kaliteli bir işçilik ve uzun bir deneyime sahip ekibimiz bulunmaktadır. İşini büyük bir özveri ve dikkatle yapan bu ekibimiz, en kısa süreler içerisinde manikür-pedikür & el ayak bakımı işlemlerinizi gerçekleştirecektir.

Manikür-Pedikür & El Ayak Bakımı Ve Daha Fazlası İçin Bizi Tercih Edin

Sağlıklı çalışma alanlarımızda gerçekleştirdiğimiz bu uygulamalar, siz sevgili müşterilerimiz için son derece elverişlidir. Sorunsuz ve ağrısız bir şekilde işlemlerinizi tamamlıyor ve memnuniyetinizi yüzünüzde görmek istiyoruz. Uyguladığımız ekonomik politika ile birlikte, son derece ucuz ve esnek fiyat seçeneklerimiz bulunmaktadır. Ekstra bir tercih nedenlerimizden biri de bu uygunluk olmaktadır. Kaliteli ve profesyonel bir ekibimizin olduğunu, sorunsuz bir uygulamadan geçeceğinizi belirtmek isteriz. Piyasa koşullarında bulunmayacak bu etkenler, bizleri tercih etmeniz için büyük bir neden olmaktadır.

Manikür-pedikür & el ayak bakımı işlemlerimiz sonrasında, mutlu ve memnun ayrılacağınızı söylemek isteriz. Müşteri memnuniyetine dayalı çalışmalarımız sonucunda en temel misyonumuz, yaşayacağınız mutluluk ve huzur olacaktır. Bizleri tercih etmeniz sonucunda, pişmanlık yaşamayacak ve son derece mutlu ayrılacaksınız.

Hakkımızda

Moda'nın kalbine konumlanmış olan iki katlı kuaför salonumuz alışkın olduğunuzdan farklı bir yapıya sahip olmakla beraber hem bayanlara ,hem baylara hem de çocuklara hizmet vermekteyiz.Koşulsuz müşteri memnuniyeti zihniyetini taşıyan geniş kadrodan oluşan ekibimizle saç tasarımlarında harikalar yaratıyoruz.Bunu bilenler için mekanımız bir yaşam geleneği haline gelmiş durumda...

Duyurular

22 Mayıs 2017
22 Mayıs 2017
22 Mayıs 2017

Site içi Arama

OBE Güzellik Salonu
Orhan|Barbaros|Emir

Moda Caddesi Ferit Tek Sok.No:2/A Kadıköy İstanbul 34710 TR

0216 / 337 72 09

0216 / 414 33 75