Bay Hizmetleri

Damat Traşı

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

En özel çalışmalardan birisi de, damat tıraşı olmaktadır. Hem maddi, hem de manevi bir kazanç sağlamanız için elimizden geleni yapmaktayız. Bir kadın için evlilik neyse, erkek için de o kadar özel olmaktadır. Damat tıraşı, özen gösterilerek, titizlikle yapılmak zorundadır. Sahip olduğumuz ekibin, tecrübeli ve işini seven personellerden oluşmasından dolayı hiçbir şekilde kaygı duymamalısınız. Damat tıraşı konusunda, en dikkatli çalışmalarımızı gerçekleştirecek ve sizin en mutlu gününüzde yanınızda olacağız. Bilinçsiz ve acele tercihler sonucunda, en özel günününüz hüsranla sonuçlanabilir. Bu sebeple, dikkatli ve doğru tercihler verilmelidir. Ekibimizin, tecrübesi ve uzman çalışanlarıyla birlikte, damat tıraşı işlemlerinizi en sağlıklı koşullar altında gerçekleştireceğine emin olabilirsiniz.

Evlilik Hediyesi

En mutlu günlerinizden biri olan bu özel günde, şahane bir tıraşla birlikte, damada en güzel hediyelerden birini vereceğimizi düşünüyoruz. Ekibimizin profesyonel ve işini seven çalışanlardan oluştuğunu ve bundan dolayı bizlere güvenebileceğinizi tekrar belirtmek isteriz. Ekonomik olarak da bütçenizi sarsmayacak ve sizleri son derece memnun edeceğiz. Uyguladığımız ekonomik fiyat politikası ile birlikte, siz değerli müşterilerimiz için en ucuz fiyatlarla, en kaliteli damat tıraşını gerçekleştiriyoruz. Sorunsuz ve gönül rahatlığı içerisinde bir çalışma olacağından ve çevrenizdeki tüm dikkatleri üzerinize çekeceğinizden emin olabilirsiniz.

Damat tıraşı, büyük bir özveri, dikkat, titizlik ve kaliteli bir çalışmanın sonucunda gerçekleştiriliyor ve damadımıza en güzel hediyelerden birini sunuyoruz.

Hakkımızda

Moda'nın kalbine konumlanmış olan iki katlı kuaför salonumuz alışkın olduğunuzdan farklı bir yapıya sahip olmakla beraber hem bayanlara ,hem baylara hem de çocuklara hizmet vermekteyiz.Koşulsuz müşteri memnuniyeti zihniyetini taşıyan geniş kadrodan oluşan ekibimizle saç tasarımlarında harikalar yaratıyoruz.Bunu bilenler için mekanımız bir yaşam geleneği haline gelmiş durumda...

Duyurular

22 Mayıs 2017
22 Mayıs 2017
22 Mayıs 2017

Site içi Arama

OBE Güzellik Salonu
Orhan|Barbaros|Emir

Moda Caddesi Ferit Tek Sok.No:2/A Kadıköy İstanbul 34710 TR

0216 / 337 72 09

0216 / 414 33 75