Bay Hizmetleri

Saç Cilası

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Erkekler için saç cila işlemleri hassas ve dikkat gerektiren bir çalışma olmaktadır. Özellikle, saçlarını boyatan birçok insanın temel sorunlarından birisi de, renklerdeki değişimdir. Bu sebeple saç cilası kullanılır. Saç cilasının özünde saç boyası olduğunu ve saç boyasının farklı ve akışkan hali olduğunu söyleyebiliriz. Boyama sonucu veya genetik değişimlerin etkisiyle değişen saçlara cila işlemleri uygulanmaktadır. Saç cilası işlemlerimiz için, uzman ve deneyimli bir çalışma ekibimiz bulunmaktadır. Sağlıklı bir çalışma ortamımızın olduğunu ve en kısa süreler içerisinde işlemlerinizi gerçekleştireceğimizi belirtmek isteriz.

Saç Cilası Bizim İşimiz

Büyük bir dikkat ve titizlik gerektiren saç cilası işlemleri, tecrübeli ve bilirkişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. Bu noktada, hem ekonomik, hem de sağlıklı bir çalışmayla saçlarınızın cilalama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Büyük bir özveriyle çalıştığımızı ve saç cilasının bizim işimiz olduğunu söylemek isteriz. Uzmanlık alanımız dahilinde olan saç cilası, en kısa süreler içerisinde tamamlanmaktadır. Sorunsuz ve eksiksiz bir deneyim için bizleri tercih edebilir, memnuniyetinizle yüklü bir mutlulukla ayrılabilirsiniz.

Ekonomik bütçenizi sarsmayacak fiyat seçeneklerimiz bulunmaktadır. Günümüz piyasa koşullarında, kalitesiz işçiliklerle birlikte son derece pahalı fiyat uygulamaları bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin saç cila çalışmasını en kısa süre içerisinde tamamlıyor ve mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz. Ekibimizin tecrübeli ve uzman personellerden oluştuğunu vurgulamak istiyoruz. Saç cilası için bizleri tercih ettiğinizde, hiçbir pişmanlık belirtisi dahi yaşamayacaksınız!

Hakkımızda

Moda'nın kalbine konumlanmış olan iki katlı kuaför salonumuz alışkın olduğunuzdan farklı bir yapıya sahip olmakla beraber hem bayanlara ,hem baylara hem de çocuklara hizmet vermekteyiz.Koşulsuz müşteri memnuniyeti zihniyetini taşıyan geniş kadrodan oluşan ekibimizle saç tasarımlarında harikalar yaratıyoruz.Bunu bilenler için mekanımız bir yaşam geleneği haline gelmiş durumda...

Duyurular

22 Mayıs 2017
22 Mayıs 2017
22 Mayıs 2017

Site içi Arama

OBE Güzellik Salonu
Orhan|Barbaros|Emir

Moda Caddesi Ferit Tek Sok.No:2/A Kadıköy İstanbul 34710 TR

0216 / 337 72 09

0216 / 414 33 75